سلام  السلام علیک یا ابا صالح المهدی ادرکنی

السلام علی المهدی الذی وعد الله عز و جل به الامم

آمریکا میزبان «یه حبه قند» ایرانی می‌شود

 اکران فیلم سینمایی «یه حبه قند» به کارگردانی سیدرضا میرکریمی در شهرهای مختلف آمریکا شروع شد.

خبرگزاری فارس: آمریکا میزبان «یه حبه قند» ایرانی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم تحسین شده «سید‌رضا میرکریمی» که سال ۹۰ در سینماهای ایران اکران عمومی شد، در سینماهای شهرهای مختلف آمریکا روی پرده رفته است.

اکران این فیلم در شهر لس‌آنجلس آغاز شده و در ادامه، نمایش «یه حبه قند» از هفته آینده در سالن اصلی شهر آورنج کانتری ادامه می‌یابد. این فیلم روزهای یکشنبه تا پنجشنبه در سه سانس ۱۳:۵۰ ، ۱۶:۳۰ و ۱۹:۱۰ و روزهای جمعه و شنبه در چهار سانس ۱۳:۵۰ ، ۱۶:۳۰ و ۱۹:۱۰ و ۲۱:۵۰ در سالن Town Center شهر لس‌آنجلس نمایش داده می‌شود.

نمایش این فیلم در شهر اورنج کانتری هر شب ساعت ۲۱:۱۵ در سالن اصلی Laguna Hills خواهد بود. فیلم سینمایی «یه حبه قند» در ادامه سفرهای جهانی‌اش به مراکز و محافل بین‌المللی همزمان در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم سیاتل آمریکا اکران شده است.

این جشنواره از ۲۸ اردیبهشت تا ۲۱ خردادماه در شهر سیاتل آمریکا ادامه دارد، «یه حبه قند» ساعت ۱۸ دوم خردادماه در مرکز هنرهای نمایشی Renton IKEA به نمایش درآمد و با استقبال تماشاگران مواجه شد. در ادامه، جمعه دوازدهم خردادماه ساعت ۱۸:۳۰ «یه حبه قند» در سینمای آپتون سیاتل Cinema Uptown و چهارشنبه ۱۷ خردادماه ساعت ۲۱:۳۰ در سالن سینمای هاروارد اکزیت Harvard Exit به نمایش درمی‌آید.

سعید پورصمیمی، نگارجواهریان، رضا کیانیان، هدایت هاشمی، فرهاد اصلانی، پریوش نظریه و … بازیگران «یه حبه قند» هستند. فیلم روایت دختری جوان است که همراه خانواده برای جشن ازدواجش آماده می‌شود اما حادثه‌ای این جشن را برهم می‌زند. «یه حبه قند» محصول حوزه هنری است.

سیدرضا میرکریمی فیلم‌های سینمایی «کودک و سرباز»، «زیر نور ماه»، «اینجا چراغی روشن است»، «خیلی دور، خیلی نزدیک» و «به همین سادگی» را کارگردانی کرده است.


برچست ها :